Afili Aşk 31.Bölüm 2. Fragmanı

Afili Aşk 31.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Afili Aşk dizisinin yeni bölümü 29 Ocak Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Afili Aşk bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/9h8p5

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Kerem, kız isteme gecesini basacak mı?

Mahkemenin verdiği boşanma kararı herkes için şaşkınlıkla karşılanır. Kerem ve Ayşe boşanma sonrası bu olay yaşanmamış gibi davranır. Aşk acısının üstesinden bu şekilde gelmeye ve birbirlerinden uzak durmaya çalışırlar.

Ayşe’nin Modamu'nun yüzü olması onları mecburen bir araya gelmek zorunda bırakır. Kerem ve Ayşe yeni bir savaş içine girerler. Kerem, Ayşe'yi şirketten uzaklaştırma yolu için eski çapkınlıklarına ve umursamaz hallerine devam eder. Ayşe de boş durmaz kendi yöntemleriyle karşılık verir. Kerem'e inat kendisini istemeye gelmek isteyen gizemli talebine evet der. Ancak Ayşe'nin hiç hesaba katmadığı bir şey olur.

İsteme günü kapının ansızın çalınmasıyla davetsiz bir misafir gelir. Gelen davetsiz misafirin söyledikleri acaba Ayşe’nin kafasını karıştıracak mıdır?

4 Yorum Var

 1. Anonim

  27 Ocak 2020 - 11:15

  Ben Kereme gıcık oldum. Hem ayşeyi seviyorum diyo, birde avukatın evine gitmeler. Uydum akıllı İdolüm dediği denetçinin aklıyla boşadı Ayşeyi. Biraz erken ama ben olsam o isteyen iyiyse tanımaya çalışırım. Kerem de şirketiyle, idealleriyle yaşasın. Aşkta bir yere kadar. Boşanmak istiyorum diyerek zaten aşkı bitirdi Kerem.

 2. Anonim

  26 Ocak 2020 - 12:25

  Yeter artık kabak tadı verdi, saçma konularla seyirciyi kaçırdınız.

 3. Sahra

  25 Ocak 2020 - 22:42

  Fazla naz aşık usandırdı Senarist de seyirciyi usandırdı küs barış gereksiz uzatma ve ayşenin üslubu ve hep haklıyım egosu artık baydı senarist de aynı kısır döngüde dönüp durdu evliliği oyuncak gibi ve evcilik oynamak gibi gösterip hakikaten usandırdınız reytinğler de 13 e düşürdünüz ekibinize ve diziye yazık ettiniz üzgünüm

 4. Anonim

  25 Ocak 2020 - 13:45

  Ayse ye gicik oldum

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.