Afili Aşk 22.Bölüm Önizleme

REKLAMLAR

Afili Aşk 22.Bölüm Önizleme hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Afili Aşk dizisinin yeni bölümü 13 Kasım Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Afili Aşk bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/j4w3g

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

REKLAMLAR

Yeni Bölüm Özeti

Ayşe, Kerem’den hayatında duyduğu en güzel aşk cümlelerini duymuştur. Kerem ve Ayşe için her şey iyiye giderken anlaşmalı evliliği öğrenen Yelda bu bilgiyi kullanarak Ayşe’yi bir kukla gibi oynatmaya başlar. Amacı Ayşe’nin Kerem’i terk etmesi değil, Kerem’in Ayşe’den soğumasıdır.

Ayşe bambaşka biri olur. Ayşe’nin değişen davranışları herkesi şaşırtır ve üzer. Kerem, Ayşe’nin bu davranışlarından kötü etkilenmeye başlar ve kararını sorgular. İpler iyice kopma noktasına gelmektedir.

Bundan sonra Kerem ve Ayşe için her şey başlamadan bitecek midir? Ayşe hayatında alacağı en zor kararla karşı karşıyadır.

4 Yorum Var

 1. Nermin

  13 Kasım 2019 - 22:03

  Ben kanalı değiştirdim bu kadarı fazla

 2. Anonim

  13 Kasım 2019 - 09:03

  Ceyda yetmiyordu bir de yelda cıktı dizinin tadı tuzu kaçtı bunların önüne çıkan ceyda yelda beni sıktı artık izlemem artık sınır oluyorum çünkü ceyda ya bide yelda cıktı

 3. goncagül

  13 Kasım 2019 - 02:14

  Güzel bir şekilde giderken birde yelda faktörü çıktı saçmalamaya başladı bu haftada bakarım sonra tamam yeter artık ceydası yeldası içine edidi güzelim dizinin.

 4. Gülsüm

  13 Kasım 2019 - 01:15

  Ya çok tatlılar o kadar birbirlerine yakışıyorlar ayşe o kadar oyuna gelme yeter ya cerenmiydi neydi çok gıcık gidiyom birde keremi alacakmış ıııııy

Bir Cevap Yaz

 

Dikkat: Yorumunuz incelendikten sonra yayınlanacaktır.

 

 

Aşağıdaki kutuya bir isim veya rumuz (takma isim) yazınız.

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.