Afili Aşk 10.Bölüm Fragmanı

Afili Aşk 10.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. KANAL D ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Afili Aşk dizisinin yeni bölümü 21 Ağustos Çarşamba akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Burcu Özberk ve Çağlar Ertuğrul gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Afili Aşk bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/wx4l1

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Kerem'in kıskançlıkları artıyor!

Kerem ve Ayşe yaşadıkları öpüşme anının etkisinden bir türlü çıkamazlar. Kerem Ayşe’ye kendini affettirmeye çalışırken Ayşe ise kendine bu evliliği neden yaptığını hatırlatır. Ayşe bu evlilik sürecini atlatabilmek için kendine bir liste hazırlar. Dört maddelik listesinin başında matematik dersi almak vardır.

Ayşe kendine bir matematik hocası bulur ancak bu hoca karizmasıyla Kerem’i rahatsız eder. Ayşe listesini tek tek yerine getirirken Kerem, Ayşe’nin listesindeki dördüncü maddeyi görür ama şifreli yazıldığı için ne olduğunu anlayamaz.

Kerem Ayşe’nin listesindeki dördüncü maddenin anlamını öğrenebilecek midir?

3 Yorum Var

 1. Anonim

  11 Ağustos 2019 - 03:44

  Cok iyi bir dizi

 2. Melda

  8 Ağustos 2019 - 23:36

  Bu diziye dram yakışmaz. Eğlenceli bir yaz dizisi olarak başladı. Çağlar Ertuğrul popüler bir oyuncu. Bu dizide biraz itilip kakılan koca rolünde. İnsanları kandırır gibi bir evlilik yaşıyorlar. Kızın ailesi gerçek gibi, hele ağabey rolündekiler süper rol yapıyor… Kayınvalide fazla kendini beğenmiş ve küstah. Alçak gönüllü olmayı beceremiyor. Kocası onun yerine yapıyor o görevi. Şu evliliği gerçeğe dönüştürün yeter.

 3. Zeynep

  8 Ağustos 2019 - 10:02

  Oyuncular çok iyi beğenerek izliyorum inşallah sonu drama dönmez diğerlerinde olduğu gibi

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.